У Донецьку активізували підготовку до виборів: приїхали куратори з Кремля.

1У Донецьку з’явилися куратори з позивними «Чайка» і «Патріот», а також Денис Лотов і Софія покращувати імідж Пушиліна й збирати негатив на Губарєва, пише НВ.

Перші приїхали трохи більше місяця тому. «Чайку» звуть Сергій Анатолійович, «Патріота» – просто Дмитро. Вони приймають людей в одному з адміністративних будівель уряду «ДНР». Не всі діючі «депутати» можуть до них потрапити, а потрапити необхідно, адже, як стверджують самі «куратори від АП», – це шанс пройти в наступний склад «парламенту» за підсумками виборів. Самі себе «Патріот» і «Чайка» називають політтехнологами.

«9 вересня було зібрання, вів його «Патріот», вони приїхали разом з «Чайкою». Дуже хвалили КПРФ за те, що допомагали під час війни, багато гуманітарки давали. «Патріот» сказав, в разі чого, приходити до нього, будемо розмовляти», – розповідає учасниця зборів Аліна (ім’я змінено). «Збирали Народна рада, всіх голів громадських організацій. Прийшов цей Сергій Анатолійович, говорив з явним московським акцентом, розповідав про те, що в 2014 році був тут, як брали адміністративні будівлі. Хоче піти на побачення з усіма лідерами громадської думки.  «Патріот» нам дуже сподобався, він кульгає на одну ногу, говорить, був поранений в боях в 2014 році», – розповів Олександр (ім’я змінено), член компартії «ДНР ».

А тиждень тому приїхали ще два куратора, які теж позиціонують себе як «політтехнологи адміністрації президента»: Денис Лотов і якась Софія. За даними НВ, Денис Лотов і Софія в Донецьку кажуть, що приїхали за особистим дорученням Владислава Суркова. Зустрілися з Пушиліним Денисом Володимировичем, питання стосувалося ще одного претендента на посаду глави «республіки» Губарева. Нібито доручення Суркова було таким: негатив на Губарєва, щоб послабити всі його позиції. Пушиліна порадувало, що до нього нібито виїхала група політтехнологів з Москви покращувати імідж.