У “ДНР” розповіли, як і хто купував зброю, з якою затримали Рубана (Відео)

Тімофєєв стверрджує, що зброю, яку віз Рубан, "ДНР" продала "Кедру"
Тімофєєв стверджує, що зброю, яку віз Рубан, “ДНР” продала “Кедру”

Партія зброї, з якою на лінії розмежування на Донбасі 8 березня СБУ затримала очільника “Офіцерського корпусу” Володимира Рубана, була куплена в самопроголошеній “ДНР”. Про це заявив так званий “віце-прем’єр ДНР” Олександр Тімофєєв, відомий за позивним “Ташкент”.

У коментарі сепаратистському ЗМІ “Ташкент” заявив, що партію зброї в бойовиків закуповував працівник СБУ з позивним “Кедр”.

Тімофєєв зізнався, що знає “Кедра”, який вперше на окупованій “ДНР” території з’явився в 2015 році разом із Рубаном при переговорах про обмін полоненими.

Читайте також: Голова СБУ Василь Грицак на брифінгу: Рубан планував терористичні акти в центрі Києва, де мало бути море крові (Відео)

Тімофеєв також заявив, що “Кедр” потім сам приїздив у терористичну “ДНР”, а партія зброї, з якою затримали Рубана, – вже друга. Першу також купував у бойовиків “Кедр”.

Читайте також: СБУ оприлюднила докази, як у Горлівці бойовики вантажать арсенал зброї в автомобіль Володимира Рубана (Відео)

Очільник окупантів стверджує, що “Кедру” бойовики продали другу партію “незасвіченої” зброї після того, як побачили, що після продажу першої партії відбулись диверсії в тилу українських військ.

Читайте також: СБУ показала, як Володимир Рубан домовляється із бойовиками про перевезення зброї (Відео)

При цьому “Ташкент” заявляє, що працівник СБУ з позивним “Кедр” начебто не раз сам приїздив на окуповані “ДНР” території і намагався вербувати агентів.

Як за таких обставин, якщо бойовики знали, що "Кедр" є працівником СБУ, окупанти вільно пускали "Кедра" до себе і потім випускали на підконтрольну Україні територію та ще й продавали йому зброю, - незрозуміло.

Читайте також: Справа Володимира Рубана: з’явився ще один фігурант справи, який заявляє, що про справу і не знав нічого (Відео)

Зазначимо, що під час засідання суду з обрання запобіжного заходу Володимир Рубан заявив, що бус, в якому він віз зброю 8 березня, належить "Кедру". Сам Рубан тим бусом начебто мав вивезти з окупованої "ДНР" території меблі, а про зброю нічого не знав.

За підозрою СБУ, Тимофєєв разом із "главою ДНР" Олександром Захарченком та Володимиром Рубаном планували і за допомогою затриманої 8 березня на КПВВ Донбасу партії зброї вели підготовку до скоєння кривавих терористичних актів у Києві.

Читайте також: ЗМІ ідентифікували працівника українських спецслужб, про якого в суді сказав Рубан (Фото)

Додамо також, що українські ЗМІ ідентифікували "Кедра" як Павла Балова - бойового офіцера із 8-го полку спецпризначення.

Наразі у цій справі і далі більше запитань, як відповідей.

Обережно - на відео у коментарі Тімофєєва сепаратистська логіка і пропаганда.