У «ДНР» розчаровані, що Шотландія не буде жити як розгромлений Донбас

Тепер надія на Каталонію
Тепер надія на Каталонію

Відмова шотландців відділятися від Великобританії завдав Кремлю глибоку психологічну травму.

Те, про що так довго говорила російська пропаганда, не сталося. Шотландці на референдумі висловилися проти незалежності. Час кричати: “Шеф! Все пропало. Гіпс знімають, клієнт виїжджає”… Але на допомогу придворним експертам і “пропагандонам” прийшли в “ДНР”. Хтось Мирослав Руденко, лідер “народного ополчення Донбасу”, не виключив вірогідності фальсифікації результатів шотландського референдуму.

“Не виключаю, що влада Великобританії сфальсифікували результати цього референдуму, оскільки різниця між тими, хто проголосував за незалежність і проти неї, не настільки значна. Відповідно, кілька відсотків могли “домалювати” в користь збереження єдності Великобританії”, – заявив він “Інтерфаксу”.

Послідували за цим не менш ідіотські заяви Руденко з приводу референдумів в Шотландії і "ДНР" опускаємо. Зазначимо тільки, що незабаром "ДНР" і "ЛНР" на міжнародному рівні будуть визнані терористичними організаціями і такі як Руденко будуть не дурні коментарі роздавати, а давати показання в Гаазькому трибуналі.

Нагадаємо, на окупованих Росією територіях сходу України проходили потішні пікети на підтримку незалежності Шотландії. На плакаті однією з пікетниць було написано: "ДНР підтримує Каталонію". Також пікетувальники обіцяли "збройну підтримку" Шотландії.