У “ДНР” проблема дезертирства і мародерства, у “ЛНР” – загроза “голодних бунтів” – Тимчук

загруженоНа території “ДНР” загострюється проблема дезертирства і мародерства. Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.

“Зокрема у районах на південь від Донецька, куди втекли бойовики раніше розформованих банд і угруповань “ДНР”, процвітає мародерство, зазначаються множинні випадки бойових сутичок між групами терористів”, – повідомив Тимчук.

Також він зазначив, що російське військове керівництво висунуло претензії до керівництва “ДНР” щодо зриву завдання зі створення так званої “армії Новоросії”.

“За версією представників РФ, причиною невиконання поставленого Кремлем завдання з підпорядкування всіх бандформувань єдиному військовому керівництву є “відсутність політичної волі” керівництва “ДНР”, – заявив Тимчук.

Крім того, на дебальцевському плацдармі у районі Нікішиного і Чорнухиного російсько-терористичні війська отримали підкріплення у вигляді декількох "новостворених" рот "козацької гвардії".

Як зазначив Тимчук, бойовики з даних бандформувань одягнені в нову зимову форму російського зразка, добре озброєні та оснащені. На озброєнні - до 20 одиниць бронетехніки.

"У районі бахмутської траси спостерігається переміщення бронетехніки і САУ бойовиків з лінії зіткнення з українськими військами в район Алчевська і на захід від Луганська. Пошкоджена техніка виводиться на буксирі. Всього зафіксовано до 30 одиниць, у тому числі танки Т-72 і Т-64, а так само САУ 2С1 "Гвоздика", - додав координатор групи "Інформаційний спротив".

Також він зазначив, що в ході закритої наради під керівництвом "глави" "ЛНР" Ігоря Плотницького "контррозвідка ЛНР" попередила про можливість "голодних бунтів" місцевого населення.

"На думку "контррозвідників" бойовиків, особливо ситуацію посилює "непрозорий розподіл" "гуманітарної допомоги", що прибуває з Росії", - додав Тимчук.

Раніше в АТЦ заявили, що бойовики за день 6 разів порушили режим перемир'я у зоні АТО.