У “ДНР” кажуть, що покинули Дмитрівку, бо наступає армія, якою керує особисто Ярош

бій1Так звана армія “ДНР” відступила із населеного пункту Дмитрівка, оскільки сили АТО значно переважають, до того ж українською армією командує особисто лідер “Правого сектору” Дмитро Ярош. Про це йдеться у повідомленні прес-служби “ДНР”.

“У районі Дмитрівки останню добу тривають запеклі бої.
Армія ДНР відступила до сусідньої Павлівки, сили сторін нерівні. Ополченці змушені відходити під масованим мінометним вогнем. У Дмитрівці залишилася група з 20 розвідників-добровольців. На даний момент з ними немає зв’язку.
За оперативними даними, українські силовики під командуванням лідера “Правого сектора” Дмитра Яроша зміцнюються поруч з Дмитрівкою і Маринівкою.

Як вважають безпосередні учасники боїв, якщо їх зупинити, то кордон з РФ буде під контролем ДНР, тому доцільно не відступати, а підготувати масовану атаку”, – йдеться у повідомлення прес-служби ДНР.

Разом із тим у штабі Антитерористичного центру УНН повідомили, що наразі оперативна інформація із зони бойових дій ще не надходила.

"Там події розвиваються дуже динамічно. Тому не виключено, що українські бійці увійшли до Дмитрівки. Проте остаточної інформації ще не надходило", - зазначили в АТЦ.

Нагадаємо, протягом сьогоднішнього дня сили АТО звільнили від терористів Савур-Могилу, та увійшли до населених пунктів Первомайськ, Торез, Шахтарськ та Горлівка. Також повідомлялося про звільнення Дебальцевого. Наразі українські силовики закріпилися на околицях населених пунктів та просуваються вглиб, бої точаться на вулицях міст.

В РНБО повідомили, що сили АТО проводять зачистку від терористів Первомайська та Сніжного, Нацгвардія готується до звільнення Горлівки.