У “ДНР” гривня стає дефіцитом, невдоволення населення зростає

завантаженняУ ФБ-групі Нова Горлівка опублікували саркастичний аналіз фінансового сектора “ДНР”.

«Ринок« Микитівський ». Нереальний бунт та обурення народу. Причина – різниця в цінах при оплаті гривнями і рублями. Для тих, хто не в курсі, пояснимо ….

З 1-го липня в ДиНиРе відпустили курс рубля у вільне плавання. Ну там же одні міністри – їм видніше. Раніше люди розраховувалися 1 до 2, тобто 100 гривень коштувало 200 рублів. Зараз бардак цілковитий. Приходьте на ринок – ніде цінників немає, або продавець запитує, в якій валюті платити изволите … І тут найцікавіше: в гривнях ціна одна (нижче), в рублях – інша (вище). А все тому, що 1 до 2 вже не працює. Продавці йдуть до міняйл місцевим, ті купують рубль по 39-40 копійок (не по 50!). На цю різницю ціну і накидають!

Наводимо більш конкретно по декількох продуктів: Сало, 1 кг при оплаті гривнями коштує від 75 грн, при оплаті рублями - 100 - 120 грн. Цукор, 1 кг при оплаті гривнями коштує 22 грн, при оплаті рублями - 28 грн. Молоко, 1 л при оплаті гривнями коштує 12 грн, при оплаті рублями - 14 грн. Перець чорний мелений, 10 гр при оплаті гривнею коштує 6 грн, при оплаті рублями - 18 грн !!! Ну, і так далі ....

Таким же чином ви ніде не зможете поміняти рублі на гривню, навіть в «республіканському» банку (крім міняв, звичайно, за невигідним курсом). Навіть бабуся в критому ринку не продає стакан ромашки сушеної за рублі - це факт! Гривня нині в дефіциті!

Ось тепер нехай вважають пенсіонери, які отримують місцеву пенсію в рублях, скільки і за якою ціною вони зможуть на неї купити!", – йдеться в повідомленні