У Дніпропетровську “дочка офіцера ДНР” “строїть” Університет внутрішніх справ

1Неймовірно, але факт: поки українські військові з усієї країни вмирають за свою країну в зоні Антитерористичної операції на Сході України, в Дніпропетровську студентка одного з ВУЗів, будучи дочкою «офіцера днр», відкрито загрожує смертю всім українським патріотам.

17-річну донецьку сепаратистку, яка навчається в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, звуть Кариною Марченко.

Безліч свідків стверджують, що вона погрожувала розправою ножем багатьом студентам-патріотам свого ВУЗу, а також залякувала фотографіями свого батька Олега Книша на фоні вбитих ним українських солдатів в зоні АТО.

За повідомленням з соціальних мереж, багато студентів були очевидцями однієї сцени:

«Марченко здійснила напад на дівчину, яка підтримувала ідею цілісності України. Під час суперечки Карина дістала ніж і сказала, що таким націоналістам і патріотам слід відрізати голови і вішати на парканах. А після стала погрожувати, що так і зробить, якщо дівчина знову буде суперечити її сепаратистських закликів, і їй нічого за це не буде, адже її батько – офіцер армії ДНР, один з головнокомандуючих, і має зв’язки. Тому він дав дочці Карині ніж, щоб їм користуватися для “очищення нації від таких нікчем, як патріоти, які вважають Україну самостійною державою”, як висловилася сама Каріна».

Цей випадок стався біля університету, в якому Карина отримує освіту юриста.

Служба безпеки України про цей випадок вже повідомлена, але, очевидно, їм цей епізод з життя доньки терориста і вбивці нецікавий...

Преса України