У Дніпрі студенти святкують День єднання: участь у святі бере молодь із чотирьох континентів світу (Фото)

фото: Кореспондент
фото: Кореспондент

Воно має назву – День єднання. Таке святкування минулого року ініціював інтернаціональний Комітет студентів Університету імені Альфреда Нобеля.

Така ідея в організаторів виникла тому, що у Дніпрі навчаються студенти з різних країн та континентів, чимало їх навчається і в Університеті імені Альфреда Нобеля, інноваційному виші, який пропонує вищу освіту європейського рівня.

Студенти – є флагманом економічних, соціальних і політичних трансформацій. Це вони змінюють і творять країни. Саме тому вони запропонували міжнародній спільноті підтримати ідею студентського свята. Під час святкування, студенти звернулися до ООН з пропозицією розгляду концепції свята, адже не дивлячись на національні, культурні, релігійні та економічні відмінності, студентство має спільну глобальну мету – зробити сучасний світ кращим та безпечнішим. Це є платформою єднання, а його основа – сучасна якісна вища освіта.

Свято проходить у декількох локаціях Університету та виходить на найдовшу в Європі Набережну Дніпра.

Цьогоріч свято отримало й власний символ – гранат, який зустрічається у різних культурах і символізує єднання, життя та відродження.

Під час святкування Дня Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки відбудуться наступні події:

– звернення студентської молоді Дніпра до Організації Об’єднаних Націй  англійською та українською мовою,

– масштабний танцювальний флешмоб “U*Step”, який підкреслить міжнародний склад студентства міста. Він відбудеться спільно зі студентами з інших країн, які навчаються у місті. Танцювальну естафету передамо студентам Жешувського університету (Республіка Польща), Бамберзького університету (Німеччина), Університету Уельсу Трініті Сент Девід (Велика Британія), а також студентам з Бразилії, Індії та Китаю. Танцюємо разом зі спортивним клубом “Штурм”!

– фінал конкурсу творчих робіт серед молоді “Ми можемо змінити Світ”, який проводився саме до Дня Єднання,

– круглий стіл центрів міжнародної освіти університетів України “Глобальна доступна освіта”,

– виставки картин “Дотик”, виставка конкурсних робіт учасників конкурсу “Ми можемо змінити Світ”, презентації та виступи громад та діаспор міста.

Почесні гості свята представляють потужні дипломатичні, владні, ділові та культурні організації Гани, Пакистану, Єгипту, Бразилії, Німеччини, Польщі та України. Загалом організатори розглядають цю подію як простір для міжкультурного спілкування, як представницький міжнародний форум, в рамках якого політики, громадські діячі, експерти в галузі освіти і представники ділових кіл проведять відкрите та неупереджене обговорення проблем, пов’язаних з загостренням політичної, економічної та гуманітарної ситуації на різних континентах і вироблять масштабну “дорожню мапу” розвитку міжнародних освітніх і гуманітарних проектів.

фото: Кореспондент
фото: Кореспондент

Студенти єднаються, щоб змінити світ на краще! Вони починають з себе і відкриті до дискусій і змагань в студентських аудиторіях та на спортивних майданчиках! Кожний з них впевнений, що здобуття вищої освіти сприяє порозумінню та демократизації суспільства!

Знання та освіта стають надпотужними у світі без війн, агресії та конфліктів!

Освіта єднає народи, Університети єднають серця, а танець об’єднує студентів Європи, Америки, Азії та Африки. Підтримуйте танцювальний флешмоб та ідею єднання студентів, шукайте відео з хештегом  #ДеньЄднання!