У Дмитрівці і Дьяково знищили понад 300 бойовиків – Інформаційний Опір

1У населених пунктах Донецької області Дмитрівка, Дьяково і Саур-Могила знаходяться понад 300 трупів російських найманців, знищених під час антитерористичної операції.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook координатор групи “Інформаційний Спротив” Дмитро Тимчук.

У районі населеного пункту Дьяково готові до відправки в Росію близько 80 знищених терористів. Це російські найманці, загиблі під час контрдій сил АТО. У населених пунктах Саур-Могила і Дмитрівка зосереджено до 250 знищених бойовиків і близько 300 поранених,
— поінформував він.

За даними “Інформаційного Спротиву”, нині з російського боку робляться спроби проникнення на територію України з метою евакуації загиблих і поранених.

Тимчук також зазначив, що за минулу добу відзначалося проникнення колон автотранспорту за підтримки авіаційної техніки Збройних сил Росії на 3-6 кілометрів углиб нашої країни на ділянках держкордону, які контролюються бойовиками.

"У місті Антрацит в рядах бойовиків паніка, з метою евакуації на схід формуються колони поранених, такі ж настрої спостерігаються в Сєвєродонецьку. Так звані "козаки", які виступають на стороні терористів, спішно залишають свої позиції в районах населених пунктів Дмитрівка і Дьяково", — сказав він