У Держспоживслужбі розповіли, як вибрати доброякісне масло

В Україні фальсифікатом масла вважається продукція, яка не відповідає зазначеним у Держстандарті 4339:2005 нормативам. При цьому називатися «маслом» може продукція, яка виготовлена виключно з коров’ячого молока і продуктів його переробки.

Про це повідомляє Держспоживслужба на своїй офіційній сторінці у Фейсбук. «Існує класифікація видів масла залежно від масової частки жиру. Відповідно, і назви також відрізняються», — йдеться в повідомленні. Так:

вершкове масло екстра — масова частка жиру від 80 відсотків до 85%; вершкове масло селянське — від 72,5% до 79,9%; вершкове масло бутербродне — від 61,5% до 72,4%.

Також вершкове масло залежно від технологічних особливостей та органолептичних показників, поділяють на види: солодковершкове (виробляють із пастеризованих натуральних вершків) і солоне солодковершкове (виробляють із додаванням кухонної солі, не більше ніж 1%); кисловершкове (виробляють із пастеризованих вершків, сквашених чистими культурами молочнокислих бактерій) та солоне кисловершкове (виробляють із додаванням кухонної солі, не більше ніж 1%).

«Відповідно до цієї класифікації, маслом вважається продукт, виготовлений з коров’ячого молока та/або продуктів його переробки», — йдеться в повідомленні.