У День Соборності Порошенко звернувся до мешканців окупованих територій України: повна версія урочистостей на Софійській площі Києва (Відео)

Фото - сайт президента України
Фото – сайт Президента України

Петро Порошенко наголосив, що про своїх земляків – мешканців окупованого Криму і Донбасу – ніколи не забувала і “щодня працює”, щоб звільнити ці території від російського окупанта.

Про це сьогодні під час свого виступу на Софійській площі Києва заявив Президент України: “В День Соборності ми щиро звертаємося до наших земляків, які живуть в кордонах України, але на тимчасово окупованих територіях Криму, частини Луганської та Донецької областей. Ми ніколи про вас не забуваємо. Ми кожного дня працюємо для того, щоб наблизити день вашого звільнення від ворожого ярма”.

Глава держави наголосив, що подальший шлях України – це шлях до членства в Євросоюзі і НАТО.

На цьому шляху підтвердженням відходу України від Росії та європейських прагнень нашої країни великим здобутком є отримання Православною церквою України томоса, значення якого можна порівняти хіба зі здобуттям Україною незалежності в 1991 році, підкреслив Петро Порошенко.

"Президент України під час свого сьогоднішнього виступу пообіцяв якнайшвидше підписати закон про перехід релігійних громад з МП в ПЦУ.

Як сьогодні у столиці України відзначали День Соборності і сторіччя підписання Акту Злуки УНР і ЗУНР - у повній версій урочистостей на Софійській площі Києва у відео "5 каналу".