У День прокуратури затримали п’яного начальника прокуратури Дніпропетровська на викраденому авто із $20,000 (Фото)

111На автомобілі із фальшивими подвійними номерами затримали керівника слідчого управління Дніпропетровської обласної прокуратури Вадима Білого. Про це повідомляє Дніпропетровська панорама.

Він розмахував своїм посвідченням та нецензурно лаявся, погрожуючи арештувати всіх членів автомайдану, які перебували на патрулюванні. При затриманні Білий намагався утекти, і з його кишені випав пакет, у якому знаходилося $20,000 США готівкою. Новину кореспонденту «Преси України» повідомили в УДАІ Дніпропетровської області.

У ході патрулювання ДАІ та активістами дніпропетровського автомайдану був зупинений автомобіль «Audi Q7» із реєстраційним номером АЕ 8963 АТ. З автівки «вивалився» п’яний чоловік. Віе представився начальником слідчого управління Дніпропетровської обласної прокуратури Вадимом Білим та, розмахуючи своїм посвідченням, почав погрожувати арештом усіх автомайданівців. Коли правоохоронці підійшли до сміливця ближче, той спробував утекти, але з його кишені випав пакунок із $20,000.

Перевіривши документи, міліція встановила, що п’яний – дійсно Вадим Білий.

«Будучи в стані важкого алкогольного сп’яніння, він пересувався на викраденому автомобілі, який давно знаходиться у міжнародному розшуку», – ідеться у повідомленні прес-служби. Крім цього, на машині були встановлені подвійні фальшиві номери, один із яких числиться за автомобілем «Газель».

 

Активісти автомайдану, які бачили, де був Білий до затримання, написали в одній із соцмереж просто: «До стану потрібної «кондиції» пан облпрокурор дійшов у ресторані «Міміно» що знаходиться за адресою вулиця Набережна Леніна, 7-а. Мабуть, саме там він вирішив залити «напоями міцніше» спогади про те, як рівно три роки тому, в День працівника прокуратури, збив трьох жінок. Тому досвід керування автомобілем в нетверезому вигляді в обласного прокурора Білого дійсно великий».

За офіційними даними, п’яного начальника у супроводі співробітників правоохоронних органів повели на медогляд.

Нагадаємо, 1 грудня 2014 року – День прокуратури.

111

 

 

 

 

 

 

 

 

 

111