У Дебальцево бойовики розстріляли домашніх тварин проукраїнського населення

imagesУкраїнська розвідка повідомляє про значні сили бойовиків і терро-російських військ, які зібрані зараз в Дебальцеве. У середовищі бойовиків не вщухають розмови про майбутній наступ, намічений на 15 березня або трохи пізніше. Тим часом бандити продовжують тероризувати місцеве проукраїнське населення. Про це повідомляє у соцмережі волонтер Денис П’ятигорець з посиланням на дані розвідки.

«Наша команда знову повернулась з передової. Ми уточнили у розвідки інформацію по бабусі і отримали кілька нових фактів про ситуацію по той бік», – пише волонтер.

«Бабуся-патріот, яка допомагала ВСУ і яку розстріляли казаки – Дидеева Ніна Валентинівна, 1937 р. н. проживала за адресою м. Дебальцеве, вул. Лермонтова 14. Похована небайдужими людьми у власному дворі», – уточнює П’ятигорець.

Волонтер також докладно розповідає про загрозливу ситуацію в окупованому Дебальцеве.

«Звірства русні в районі Дебальцеве мало масовий характер. Так кажуть інформатори нашої розвідки, які залишилися на захопленій території і передають інформацію ВСУ. Але щоб не скомпрометувати свої джерела, розвідка розповіла про факт, який спостерігала сама. У н. п. Новогригорівка Артемівського району (біля Дебальцеве) русня хотіла влаштувати масовий розстріл місцевих жителів, які допомагали ВСУ. На щастя в село наспіли російські офіцери, які зупинили свавілля і під страхом смерті заборонили без суду робити розправи над місцевими. Тоді русня і вата з навколишніх сіл набухалась і вирішила інакше покарати проукраїнських селян. У них з дворів забрали всю живність, що у них була. Загнали в одну з водойм, які знаходяться в селі і розстріляли. Зараз у ставку плавають трупи домашніх тварин, які годували селян», – цитує повідомлення розвідників волонтер.

Також він зазначає, що бойовики не пустили представників місії ОБСЄ в Дебальцеве з дуже простої причини: «Туди перекинули вже дуже багато одиниць російської техніки».

«Набагато більше, ніж пише група ІС. Кількість росіян в так званому «ополченні» вже перевалила за 80%. Місцева вата погоджується йти максимум в поліцаї. Всі факти присутності техніки, її кількість, переміщення і т. д.. постійно фіксується нашою розвідкою і агентурною мережею. В тому числі і на відео. Тому доказів у керівництва сектора – більш ніж. Вата між собою обговорює можливі дати наступу. Найчастіше звучить «15 березня» або «після 15 березня». Сили для наступу накопичені великі», – зазначає він.

На закінчення волонтер розповідає про позитивний момент, пов’язаний з мобілізацією.

«Про хороше. В деякі підрозділи ЗСУ, з якими контактує розвідка, вже прибули хлопці з 4-ї хвилі мобілізації. Розвідники відзначають дуже високий якісний рівень підготовки і мотивації бійців 4-ї війни. Багато – не зелені молодики, а люди за 35 з досвідом поводження зі зброєю й відмінним розумінням того, що їх тут чекає і навіщо вони сюди приїхали. В бою їх поки не перевіряли – але перше враження відмінне!», – резюмує він.