У Чорткові “списали” на харчування дітей майже 30 тис. грн

P4180001-nВимагають відшкодувати кошти, які «списали» на харчування дітей, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області 13 листопада.

Так, прокуратура Чортківського району виявила, що службові особи товариства, що займалося організацією харчування школярів, у 2012-2013 роках привласнили майже 30 тис. грн державних коштів.

Читайте також. Уже 83 справи: жителі Тернопілля масово брешуть, щоб отримати соцвиплати

Встановлено, що гроші на харчування учнів Колиндянської загальноосвітньої школи, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи, службовці привласнили, вносячи  в акти про надані послуги недостовірні відомості щодо кількості дітей, присутніх на обідах і сніданках.

За цим фактом прокуратура Чортківського району 4 квітня 2014 року розпочала  кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 КК України – «службове підроблення». Наразі винну службову особу товариства, яке надавало послуги із харчування дітей за рахунок бюджетних коштів, засудили.

Читайте також. Козова: підприємство хотіло «зекономити» майже 60 тис. грн, але прокуратура не дала

Оскільки збитки, завдані злочином, не відшкодували винні посадові особи та саме товариство,  прокурор Чортківського району звернувся із позовом до суду, з вимогою  стягнути з відповідача майже 30 тис. грн на користь держави.

Софія Левицька