У Чорткові діє філія Логістичного центру допомоги бійцям АТО (Фото, Відео)

PB250017-nГромадські організації Чорткова об’єдналися у Громадський Альянс Чортківщини.

Зробили вони це за прикладом тернопільського Об’єднання заради громади «Ядро». Власне, і координуватимуть надалі свою діяльність саме з цією спільнотою волонтерів.

Читайте також. «За час роботи Логістичного центру тернополяни одягнули 4,5 тисячі солдатів», — волонтер (Відео)

У Громадський Альянс Чортківщини увійшли: Чортківський осередок ВО «Автомайдан», «Майдан-Захід», громадське формування «Форт», «Самооборона Чортківщини»,  «Волонтерська Ліга», «Українська молодь – христові», автоклуб «Стрітер», клуб фрі-файту «Характерник».

Тож, у центрі Чорткова, у колишньому кінотеатрі «Мир», з 1 грудня починає діяти філія Логістичного центру допомоги бійцям АТО. На базі складу діятиме і громадська приймальня.

Прес-конференції та публічні звіти волонтери зроблять прозорими і регулярними. Кілька днів чортківці проведуть на складах Логістичного центру допомоги бійцям АТО у Тернополі, аби перейняти досвід.

Читайте також. «Публічність відрізняє справжніх волонтерів від фейкових», — Асоціація народних волонтерів (Відео)

– Просимо усіх небайдужих долучатися матеріально, допомагати як волонтери, приходити із пропозиціями та ідеями, – кажуть у Громадському Альянсі Чортківщини.

До речі, днями про плани чортківців розповів один із активістів Громадський Альянс Чортківщини (див. відео унизу – прим.)

Довідково. Об’єднання заради громади «Ядро» запрошує долучатися до допомоги армії жителів інших районів. Волонтери радо поділяться набутим за чотири місяці досвідом. Електронна скринька: [email protected].

Софія Левицька