У Чорнобильській зоні та Житомирській області триває гасіння окремих осередків тління у лісах та на торф’яниках

Фото Держнс
Фото Держнс

В той час, як українців попередили про високий рівень пожежної небезпеки рятувальнники локалізували пожежі в лісових масивах зони відчуження і в Житомирській області. Вранці в суботу, 2 травня, триває робота з гасіння вогнищ займання.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Так, станом на ранок 2 травня, рятувальники надають допомогу в гасінні вогнищ тління торфовищ і осередках в Чорнобильській зоні, які вже пройдені вогнем. Притягнуто 203 людини і 64 одиниці техніки.

Підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні окремих осередків тління торф’яників. До гасіння вогню залучено 203 осіб та 64 одиниці техніки. Також зазначається, що всі осередки пожеж в Олевському, Лугинському та Овруцькому районах Житомирської області локалізовані. Силами ДСНС надається допомога працівникам лісових господарств у гасінні тління окремих осередків лісової підстилки, пеньків та деревини. Всього до гасіння пожеж на території Житомирської області залучено 405 осіб та 75 одиниць техніки. ґ
Зазначимо, пожежі в Чорнобильській зоні спалахнули 4 квітня, їх вдалося загасити 14 квітня. Однак 16 квітня пожежі відновились. Згоріли десятки гектарів лісу. Пожежі на Житомирщині також почалися 4 квітня. Вогонь з лісів розповсюджувався на населені пункти, згоріли десятки житлових будинків. Поліція Житомирщини відкрила низку кримінальних проваджень за фактами масштабних пожеж у лісах.
Перед травневими святами голова ДСНС попросив українців не спалювати траву і сміття

Раніше Держнс локалізувала 2 останніх вогнища пожежі в Чорнобильській зоні відчуження.