У четвер, 23 квітня, Католицька церква молитиметься проти поширення коронавірусу – щоденна молитва за недужих, за медичних працівників, за усе людство

Screenshot_2020-04-23 У Патріаршому соборі УГКЦ у Києві відновлюють щоденні молитви за Божу ласку для подолання коронавірусуУ четвер, 23 квітня, о 12:00 з Патріаршого собору Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви розпочнеться трансляція Молебню до Пресвятої Богородиці за недужих.
Усильна молитва за відступлення пандемії коронавірусу, за недужих, за медичних працівників, за все людство була започаткована у Патріаршому соборі 16 березня і тривала до Страсного тижня. Тепер відновлюємо цю молитовну практику.
Про це повідомляє Інформаційний ресурс Української Греко-Католицької церкви.
Ці молебні стали важливими у житті багатьох, їх навіть з власної ініціативи почати ретранслювати телеканали України. У четвер, 23 квітня, ми відновлюємо щоденну усильну молитву за недужих, за медичних працівників, за усе людство.
Щоденно від понеділка до п’ятниці о 12.00 у соборі будуть служити Молебень за недужих, а у суботу і неділю – за подолання пандемії будуть молитися під час Божественних Літургій.

«Живе телебачення» буде здійснювати прямі трансляції молебнів задля уможливлення участі у молитві усіх охочих. Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Молімося разом за зцілення недужих та про Боже милосердя для подолання пандемії коронавірусу!