У Чернівцях автовиробники показали новий французький кросовер, який відтепер можна придбати в одному із салонів міста (Відео, фото)

фото: molbuk.ua
фото: molbuk.ua

В офіційному дилерському центрі Renault Чернівці відбулась презентація нового французького кросовера Renault Kadjar.

Як розповів Олександр Кирилюк, керівник відділу продажу автоцентру Renault, з самого початку розробки автомобіля Renault Kadjar в пріоритеті був високий рівень комфорту, повідомляє molbuk.ua.

Дизайн нового Renault Kadjar приємно вражає.

В новому Kadjar використовуються традиційні норми проектування кросоверів, але при цьому він привабливий і розкішний. Його зовнішній вигляд розроблений до найменших деталей.

Дизайн став ще динамічнішим та сучаснішим. У передній частині нового Kadjar присутній С-подібний підпис, характерний для лінійки Renault. Його яскравість значно посилюється за рахунок інтегрованих індикаторів повороту в денні ходові вогні.

фото: molbuk.ua
фото: molbuk.ua

У протитуманних фарах також встановлені світлодіоди з технологією LED Pure Vision (стандартний варіант для комплектації рівня Intense). Завдяки такому рішенню споживання енергії в порівнянні з галогенними лампами зменшується в шість разів.

Для нового Kadjar запропоновано 3 варіанти розміру колісних дисків — 17, 18 і 19 дюймів, а також пропонується 3 нових кольори: зелений смарагд, синій неон і сіра скеля.

Ціна стала більш конкурентною і стартує з позначки 483 900 грн з ПДВ.

До того ж, в автоцентрі Renault діє програма Renault Finance, за якою можна буде придбати авто зі знижкою в 50 тис грн.

Докладніше — дивіться у відео Телеканалу ЧЕРНІВЦІ: