У Чернігові створили нову жіночу футбольну команду

ФОТО: Жіночий футбол України УАФ

Гравчині нової жіночої футбольної команди «Юність-ШВСМ» цьогоріч дебютуватимуть у 1-й лізі Чемпіонату України. Про це Суспільному повідомив директор департаменту сім”ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Андрій Кужель.

За його словами, після «Легенди» «обличчям» жіночого футболу в області стала «Єдність-ШВСМ» з Плисок, яка фінансувалась приватним інвестором. Проте через пандемію коронавірусу співпраця з цією командою закінчилась.

Він також додав, що перед командою поставили завдання за рік вийти до вищої ліги.

Сьогодні відбулося жеребкування календаря Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2020-2021 років. В ньому взяла участь й новостворена команда «Юність-ШВСМ». Крім неї у новому сезоні у першому дивізіоні представлені ще дев’ять команд.

Чемпіонат України серед жіночих команд Першої ліги сезону 2020-2021 років буде проводитися в два кола за коловою системою – на своєму полі та на полі суперника, згідно з затвердженим календарем.

За підсумками Чемпіонату України Першої ліги сезону 2020-2021 років команди, які посіли перше та друге місця, здобудуть право грати в Чемпіонаті України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021-2022 років.