У Черкасах провели відритий турнір із більярдного спорту серед силових структур

Провели його учора, напередодні Новорічних та Різдвяних свят. Учасниками турніру стали працівники Управління ДСНС України у Черкаській області, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Національної поліції України та Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби України.

Одноденні змагання проводилися за правилами вільної піраміди. А переможця, учасники визначили за олімпійською системою, коли в наступний раунд виходив лише переможець двобою з трьох партій, пише ck.dsns.gov.ua.

У напруженій боротьбі, першість виборов начальник 1-го Державного пожежно-рятувального загону Управління Юрій Литвин, який у фінальному двобої переміг заступника начальника центру Держприкордонслужби України Яцину Євгенія.

Третє місце  у завзятій, затяжній боротьбі, виборов начальник відділу соціально-гуманітарної роботи Черкаського інституту пожежної безпеки Сергій Литвиненко.