У Черкасах живе майстер, який виготовляє неймовірно красиві вітрильники (Відео)

фото: ВІККА
фото: ВІККА

Черкащанин Костянтин Бандурко 10 років майструє дерев’яні вітрильники. Чоловік працює енергетиком у Шполі, а у вільний час – столярує.

Він виготовив півсотні кораблів. Більшість – продав та подарував друзям.

Чому обрав таке хобі та як навчився відтворювати моделі?

“В нашому роду по чоловічій лінії починаючи з діда-прадіда всі столярували, – розповідає Костянтин Бандурко. – Видно, любов до роботи з деревом у нас у генах. Тому скільки себе пам’ятаю, спостерігав, як дід майстрував то двері з вікнами, то пасіки. Або дядько, який був професійним столяром, різні будиночки з дерева вирізав. Словом, ще тоді, малим хлопцем, я так захопився столярською справою, що вирішив її опанувати самостійно”.

Перші роботи Костянтина Бандурка, на жаль, не збереглися. Але чоловік добре пам’ятає, що саме так він почав наближуватися до втілення своєї дитячої мрії – будувати справжні кораблі, інформує сайт ВІККА.

“Море, кораблі змалечку мене манили, – зізнається чоловік. – Але ж яке там море у глухому селі… Мабуть тому і почав майструвати саме кораблі. Але то було так – дитяче захоплення, на яке з віком залишалося все менше і менше часу. Коли ж працював водієм у колгоспі, займатися столярством узагалі було ніколи”.

І тільки коли Костянтин змінив професію і почав працювати в Шполянському РЕМ, його дитяча мрія втілилася у справжнє хобі, яке прикрашає буденність. Ось уже майже 10 років поспіль чоловік майструє вітрильні кораблі.

Подробиці – у сюжеті журналістки Тетяни Недбайло, UA: Черкаси: