У Будинку профспілок стався вибух пакету з ліками: постраждало дві людини

indexСьогодні у будинку Профспілок на 5-му поверсі стався потужний вибух, в результаті якого є постраждалі – повідомили ІА “7 Днів-Україна” у прес-службі МВС.

О 12.20 на спецлінію 102 столичної міліції від лікаря надійшло повідомлення про те, що до клінічної міської лікарні №17 доставлено чоловіка в тяжкому стані. У потерпілого діагностовано пошкодження очей та травму кисті руки.

“Поранений без свідомості. Вік та місце проживання чоловіка наразі не встановлено. Зі слів лікаря, потерпілий знаходився в Будинку Профспілок на п’ятому поверсі, відкрив якусь коробку, після чого стався вибух, в результаті якого чоловік і отримав травми. Наразі біля Будинку Профспілок знаходиться слідчо-оперативна група Шевченківського райуправління столичної міліції. Активісти не допускають правоохоронців до місця події. Другу групу співробітників Шевченківського РУ направлено до лікарні № 17, щоб поспілкуватися з потерпілим, коли він прийде до свідомості”, — зазначили правоохоронці, додавши, що матеріали внесено до Єдиного обліку Шевченківського райуправління. Триває подальша перевірка.

У свою чергу, комендант Будинку Профспілок Степан Кубів заявив, що вибух у Будинку Профспілок відбувся через відчинений пакет з ліками.

«За попередьною інформацією це був пакет з ліками. Його відкрили та стався вибух», – зазначив він.

Наразі ситуацію вивчає група представників загонів самооборони. Після чого, за словами народного депутата Кубіва, до міста вибуху допустять міліцію.