У британця, отруєного російським «Новачком», почали відмовляти кінцівки

11Про те, що в чоловіка, який постраждав від нервово-паралітичної речовини “Новачок” у британському Еймсбері – 45-річного Чарлі Роулі –почали відмовляти кінцівки, розповів його брат, повідомляє ТСН.

Чоловік, який вижив після отруєння “Новачком”, знову потрапив до лікарні. «Я щойно поговорив з ним телефоном. Він говорив так, що, напевно, йому стало зле. Він сказав, що не може рухати руками та ногами і в нього досі двоїться в очах. Його мова незрозуміла, він почувається хворим і щосили намагається поїсти. Йому справді дуже зле”, – заявив брат постраждалого.

Раніше лікарі діагностували у Роулі менінгіт. За словами брата Метью, чоловік, найімовірніше, підхопив потенційно смертельну хворобу після довгої боротьби з наслідками отруєння “Новачком”. Він також зазначив, що лікарі щодня стежать за Роулі – беруть аналіз крові та надають необхідні антибіотики.

Відомо, британців Дона Стерджесс і Чарльза Роулі знайшли у непритомному стані в Еймсбері, розташованому поруч із Солсбері. Жінка померла, а чоловіка виписали з лікарні через майже за місяць. Британські слідчі припускають, що вони могли отруїтися “Новачком” після того, як знайшли флакон з-під парфумів під час прогулянки в Солсбері.