У бойовиків під Широкіним через “термінаторів” – масове дезертирство на чолі з “Моторолою”

термінаторський спецназМасову втечу з позицій бойовиків спричинила поява у Широкіному ДУК ПС. Принаймні, саме так пояснюють це самі бійці “Правого сектора”.

Ось що вони написали з цього приводу:

“За повідомленням контррозвідки 5-го ОБ ДУК Правий сектор, вже є результат перебування бомбосєків в Широкино. Сєпарська СБ відловлює дезертирів та повертає їх на бойові позиції”.

Читайте також. Над Широкіним замайорів червоно-чорний стяг (Фото)

За твердженням ДУК, першими побігли з поля бою танкісти бойовиків.

"Відомо, що сєпарські танкісти залишають позиції. Бойовики відмовляються йти на ділянку фронту де стоїть , за їх словами «Термінаторський спецназ Укрів», якому все пофіг, а б'є дуже влучно. Про це розвідники дізнались завдяки перехопленій розмові сепаратистів по радіозв'язку", - стверджують бійці ДУК ПС, яких терористи прозвали "термінаторським спецназом".

Читайте також. Бойовики у Широкіному зазнали значних втрат

Бійці ДУКу стверджують, що тікають із Широкіного не тільки танкісти, а й банда "Мотороли".

"Бійці батальйону «Донбас» повідомили, що Моторола вчора забрав залишки групи і втік з Широкіно. Доконаним фактом для терористів став піднятий над Широкіно прапор «Правого сектору». Адже саме банду Мотороли Правосєки гарненько провчили за весь час окупаційної війни на Донбасі", - нагадали в ДУК ПС.

Читайте також. Стало відомо, що за «третя сила» воює під Маріуполем

Нагадаємо, що українських захисників Донецького аеропорту за їх незламність бойовики прозвали "кіборгами". бійців у Широкіному - "термінаторами". Тепер у "термінаторів" з'явився ще й "спецназ".