У бойовиків на передовій Донбасу панічний страх перед ЗСУ: “Бояться з амбразури вилізти” (Відео)

ф1Російських окупантів Донбасу охопив панічний страх на передовій: українські військові воюють настільки добре, що бойовики зазнають поразки за поразкою і скоро будуть вибиті з окупованого Донбасу.

Про це свідчать дані радіоперехоплення бойовиків, які опублікував “Інформаційний спротив“.

У радіоперехопленні розмови ворога бойовик зізнається, що так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” впадають у панічний страх через нове озброєння українських військових.

“Давно вони вже металобрухтом не воюють! Їм вже поставили й електроніку, в Росії такої немає, і радіоперехоплення, і зброю”, – розвінчує бойовик під час розмови міфи кремлівської пропаганди про погане озброєння української армії.

Читайте також: «Відновленню не підлягає», — бійці ЗСУ розповіли подробиці, як з «Корсара» знищили укріплення бойовиків (Відео)

Особливий панічний страх викликають у російських окупантів Донбасу нові українські протитанкові ракетні комплекси.

"Ракети старі були, ось ці ПТКР з фіговими системами управління, а двигун і боєголовка хороші, поставили інші системи управління за лазером... Їх прикривають одразу "артою" і ПТКР, що наші бояться з амбразури вже вилізти, тому що знають, зараз тобі ПТКР прилетить", - скаржиться російський окупант на нездатність бойовиків на Донбасі протистояти українським бійцям.

Читайте також: Бійці ЗСУ на передовій Донбасу з відстані 2800 метрів підірвали вантажівку окупантів з боєприпасами

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», за допомогою протитанкових ракетних комплексів із лютого цього року українські військові у відповідь на ворожі обстріли знищили вже не одну позицію і не одну одиницю військової техніки бойовиків на передовій Донбасу.

Читайте також: «Є!» — бійці ЗСУ на Донбасі з одного пострілу знищили кулеметну позицію ворога (Відео)

Обережно - у радіоперехопленні розмови бойовиків ненормативна лексика російських окупантів.