У бойовиків “ЛНР” значна втрата – загинув їх одіозний командир Павло Дрьомов

Дрьомов ПавлоДнями загинув одіозний польовий командир”ЛНР”, так званий отаман російських “казаків”, який тримав окупвоаний Стаханов – Павло Дрьомов.

Інформація про це почала з’являтися в мережі 12 грудня. Самі ж бойовики повідомляли, що підірвалась на міні  машина так званого командира “казачого полку ім. Платова”, Павла Дрьомова.

Читайте також: В «ЛНР» тривають чистки і розборки — бойовики чекають наступної потужньої хвилі вбивств

Як інформували бойовики, Дрьомов був важко поранений під час вибуху, його повезли в лікарню, але там він і помер. Так звана “влада” терористичної “ЛНР” зявила, що “казачий” отаман “войска донского” Павло Дрьомов був убитий під час вибуху його автомобіля, коли під’їздив до автозаправки. З Дрьомовим загинув і його водій Леонід Пінчук.

Прес-секретар МВС України Артем Шевченко у соцмережі повідомив, що 5 грудня Дрьомов одружився у Санкт-Петербурзі з громадянкою Росії, а 12 грудня їхав на святкування свого весілля у ресторані "Ніка" окупованого Стаханова .

Читайте також: Отаман Дрьомов в шоці від «правоохоронної» системи «ЛНР» (Відео)

Про те, що Дрьомов буде наступним після багатьох відправлених на той світ одіозних бойовиків "ЛНР" та "ДНР", у сепаратистських колах говорили не раз.

Читайте також: Бойовики «ЛНР» назвали свою чергову жертву серед «польових командирів»

Одіозний Дрьомов відкрито критикував так званого "главу ЛНР" Ігоря Плотніцького, звинувачуючи його у грабежах, привласненні грошей, корупції.

ДР-тяжко пор і померДР-тяжко пор і помер

ДР-обставини підривуДР-бойовики не вірять в причину