У бойовиків істерика через взяття українськими військовими села на Луганському фронті (Відео)

ф1Бойовики “ЛНР” вкрай нервово зреагували на взяття українськими військовими під контроль Новоолександрівки під Попасною.

Спершу окупанти заявили, що це село, мовляв давно було під контролем ЗСУ і розташоване в українському тилу далеко за лінією фронту, а далі взялись стверджувати, що то, нібито, була підготовка до наступу ЗСУ, хоч підтягування сил українських військових до цієї ділянки фронту нема, визнали бойовики.

Спеціальну заяву, яка містить обидві тези, що взаємно виключають одна одну, зробив від імені командування бойовиків “ЛНР” так званий представник “армії ЛНР” Андрій Марочко.

Заяву окупанти розмістили на “офіційному” сайті так званої “Народної міліції ЛНР” (так бойовики називають свою “армію” – ред.).

Читайте також: «Ми вже міцно вчепилися», — бійці ЗСУ відібрали в окупантів кілька кілометрів Донбасу (Відео, Мапа)

Нагадаємо, що ввечері 31 січня Військове телебачення України опублікувало сюжет, у якому повідомило, що бійці ЗСУ взяли під контроль невелике село “сірої зони” під Попасною. При цьому, які підкреслюється в повідомленні, українські військові не переходили лінію фронту, а пройшли кілька кілометрів вздовж лінії розмежування.

Істерика ж бойовиків зрозуміла: вони усвідомлюють, що рано чи пізно з Донбасу їх виженуть і окуповані нині території знову перейдуть під контроль України.

Обережно – на відео пропаганда і суперечлива логіка бойовиків.