У “білому домі” в Тернополі посівали і музиканти, і священики, і студенти (Відео)

o.AnatoliyНа добро, на здоров’я, на щасливу долю засіяли та заколядували обласну раду 14 січня студенти, музиканти і навіть святі отці, повідомив сайт облради.

Так, студенти та викладачі комунальної установи обласної ради Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського привітали голову обласної ради Василя Хомінця із іменинами та побажали усіляких гараздів та успіхів у діяльності. У свою чергу, очільник найвищого представницького органу краю подякував колядникам за яскравий виступ та побажав їм натхнення у здобутті фаху та розвитку своїх здібностей. Привітали студенти сьогодні і найкращих спортсменів Тернопілля у 2013 р.

Вертепним дійством голову обласної ради Василя Хомінця та колектив виконавчого апарату обласної ради зі Старим Новим роком привітали представники «Молодої Просвіти». Звучали оригінальні колядки та щедрівки, приповідки від героїв вертепу і спільна різдвяна пісня, що прославляла народження Спасителя.

Читайте також. Чорно-білий портрет Януковича діти з Тернопілля вишивали два місяці (Відео, Фото)

У гості в «білий дім» прийшов і Академічний ансамбль народної музики «Візерунок» Тернопільської обласної філармонії. Артисти колядували та щедрували голові обласної ради та працівникам виконавчого апарату найвищого представницького органу Тернопілля. Під звуки трембіти, цимбал, волинки митці бажали усім щасливого нового року, добра, здоров’я та достатку.

Учасники колективу разом з директором філармонії Ярославом Лемішкою заспівали «Многая літа» нинішньому імениннику – Василю Хомінцю. Очільник обласної ради подякував співакам та музикантам за новорічні віншування та побажав їм веселих свят.

Читайте також. Серед переможців конкурсу “Феєрія новорічного міста” – школи, ательє і КП Тернополя (Відео)

Із колядками та щедрівками прийшли в обласну раду також вихованці Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв. З особливим вітанням завітав настоятель Свято-Троїцького духовного центру митрофорний протоієрей Анатолій Зінкевич. Він разом із братією привітав обласну раду і її очільника із Різдвом Хрестовим і Святом Василія. Священнослужителі побажали іменинникові наснаги на ниві діяльності в ім’я краю, Української держави.