У Бережанській лікарні на Тернопільщині відновлять будівництво приймально-діагностичного відділення

Незавершене будівництво приймально-діагностичного відділення Бережанської центральної лікарні, що на Тернопільщині, проблема, яка турбує багатьох мешканців громади. Тому команда Чайківського «За майбутнє» взяла на себе зобов’язання, докласти максимум зусиль, щоб об’єкт таки добудували.

– Є сьогодні складність — немає всіх коштів на даний момент. Є кошти, які виділили з обласного, місцевого бюджетів, але їх замало. Я думаю, що мені вдасться ці кошти дошукати спільно з обласною радою, депутатами, і в Бережанах приймальне відділення вже буде працювати у вересні, — говорить Іван Чайківський, народний депутат України («За майбутнє»)

Виділені з бюджетів Тернопільської обласної ради та місцевої громади кошти дають можливість продовжити будівництво відділення.

- Наша фракція виступила із пропозицією, щоб виділити кошти з обласного бюджету на співфінансування, щоб завершити будівництво приймального відділення, адже в час пандемії дуже велику увагу потрібно приділяти медичному обслуговуванню. Люди мають бачити, що влада турбується про них і хоче зробити доброякісні, комфортні умови, - наголосив Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради (команда Чайківського «За майбутнє»)

Медик, зав. неврологічного відділення лікарні, депутатка Тернопільської обласної ради та представниця команди Чайківського Наталія Онишків – одна з тих, хто всіма силами бореться, аби нове відділення Бережанської лікарні таки змогло відкрити двері для пацієнтів.

- Про добудову приймально-діагностичного відділення ми говорили вже неодноразово. Тішить думка, що є розуміння усіх гілок влади важливості цього проєкту. Як медик хочу зазначити, що це полегшить маршрут пацієнта, пришвидшить діагностичні обстеження і тому ми швидше зможемо надати доброякісну медичну допомогу пацієнту, - розповіла Наталія Онишків. Нагадаємо, що минулого року держава виділила кошти на цей об‘єкт, проте роботи розпочались із запізненням і кошти не встигли освоїти.