У Бейруті люди мітингують: вимагають відставки уряду

фото: REUTERS

У Бейруті люди вийшли на акції протесту проти уряду через слабку реакцію на вибух в порту. Мітингарі вимагали відставки уряду.

Як повідомляє BBC, деякі демонстранти намагалися прорвати загородження до будівлі парламенту. Вони підпалювали рекламні щити, дошки і купи сміття і кидали каміння в охоронців. Акція переросла в сутички з правоохоронцями.

Поліцейські застосували сльозогінний газ, аби розігнати жителів міста. Під час кількох зіткнень з правоохоронцями декілька осіб дістали поранення.

6 серпня у Бейрут приїхав президент Франції Емманюель Макрон. Він відвідав порт та одну з найбільш пошкоджених вулиць міста Геммайзех.

Як пише DW, його зустрів натовп розлючених діями влади мешканців міста. Люди скандували “Революція!” та “Люди хочуть повалення режиму!”. Макрон пообіцяв надати країні медичну та фінансову допомогу, пише Суспільне.

“Найближчими днями ми організуємо міжнародну конференцію для допомоги Бейруту і населенню Лівану, щоб мобілізувати міжнародне фінансування”, – заявив він.

Макрон також закликав до проведення у країні політичних реформ. Він додав, що жертвою нинішньої політичної, моральної, економічної та фінансової кризи у Лівані є народ країни, та зазначив, що політичні лідери несуть за це “історичну відповідальність”.