У батальйону “Донбас-Україна” є втрати – бойовики гатили з “Гіацинтів” по Світлодарській дузі (Фото)

Бойовики продовжують обстрілювати українських військових на Світлодарській дузі.

Так, по позиціях 46-го окремого батальйону спецпризначення ЗСУ “Донбас-Україна” терористи вдарили зі артилерії калібру 152 мм. Про це 22 березня повідомив на своїй сторінці у Фейсбук комбат батальйону В’ячеслав Власенко (“Філін”).

Він повідомив, що сепаратисти півтори години поливали вогнем позиції батальйону під Новолуганським. Серед бійців підрозділу, на відміну від терористів, втрат нема, а от собачку батальйону “собаки”-бойовики вбили.

Читайте також: Російські військові гатили з великокаліберних гаубиць з окупованої Горлівки (Відео)

“Новолуганське. Сєпари відповіли. Довбали півтори години “Гіацинтами” 152мм. Вбили собачку. Собачку шкода. Про своїх убитих собак мовчать”, – написав Власенко.

Боєць  цього батальйону Arsen Nekiy додав, що цей собачка раніше пройшов з бійцями батальйону бої під Мар'їнкою.

"Але скажемо чесно: місце було у вас аж надто відоме. Знаючи Філіна, з "отвєткой" ви напевне не затрималися. Немає жертв, командир молодця значить", - написав у коментарях до повідомлення ветеран спецбатальйону "Донбас-Україна" Maxim Finogin.

"Тепер резолюція: Стріляти рашики не вміють за визначенням. 60 снарядів не по цілі, коригувальнику даремно платять гроші, є попадання в мирних", - додав у коментарях Coll Sign Gayduk.

ф2ф1ф3