У 5-ти областях України почали діяти заборони червоної зони небезпеки поширення Covid-19 (Графіка)

Через перевищення показників поширення коронавірусу з 18 жовтня 5 областей України офіційно перебувають у червоній зоні епідеміологічної небезпеки. Це Херсонська, Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська області.

У Херсонській області України червоний рівень небезпеки діє з початку доби 15 жовтня. Запорізька, Одеська, Донецька і Дніпропетровська області до червоної зони були віднесені рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки і надзвичайних ситуацій під час засідання комісії 15 жовтня, повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов.

"Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 18 жовтня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення Covid-19 на території Запорізької, Одеської, Донецької та Дніпропетровської областей", - написав Немчінов.

Відповідно до рішення МОЗ, з початку доби 18 жовтня в областях червоної зони небезпеки поширення Covid-19 запроваджуються обмеження в роботі закладів та установ з масовим перебуванням людей. Працювати вони можуть за умови, що всі відвідувачі та працівники цих закладів отримали обидві дози щеплення від Covid-19. Це має бути підтверджено відповідним сертифікатом про щеплення.

Немчінов опублікував графіку МОЗ України з переліком обмежень, які почали діяти сьогодні в областях червоної зони епідеміологічної небезпеки поширення коронавірусу.