Тимошенко заявила, що її фракція у Верховній Раді підтримає подання на звільнення Луценка, яке вніс Володимир Зеленський

фото: Фейсбук Юлії Тимошенко
фото: Фейсбук Юлії Тимошенко

Про це лідерка політсили написала у своєму Фейсбуці.

“Дуже добре, що президент нарешті вніс подання на звільнення Генерального прокурора Юрія Луценка. Наша фракція підтримає це рішення своїми голосами.

Я говорила вчора в ефірі ICTV, що доки президент не поміняє Генерального прокурора і голову СБУ, вся корумпована команда Порошенка не буде відповідати перед законом і намагатиметься отримати реванш в новому парламенті.

Але разом із поданням на звільнення обов’язково треба вносити подання на призначення нового Генпрокурора. Не можна звільняти посадових осіб такого високого рангу, не призначаючи відразу нових. Бо це розбалансує управління країною. Подання нової кандидатури на Генпрокурора також розблокує позитивне голосування з боку фракцій БПП і Народний фронт.

Верховна Рада зобов’язана виконати Конституцію та проголосувати питання заміни Генпрокурора. Для цього треба призупинити розгляд виборчого кодексу на годину за процедурою ad hoc.

Нарешті, можливо, розпочнуться дії замість розмов”, – написала Юлія Тимошенко.