Тимошенко у Донецьку сьогодні знову намагалась добитись звільнення ОДА

Тимошенко з учасниками автопробігу «Схід і Захід разом». Фото – з сайту «Батьківщини»
Тимошенко з учасниками автопробігу «Схід і Захід разом». Фото – з сайту «Батьківщини»

Юлія Тимошенко у Донецьку провела сьогодні кілька зустрічей, які стосувалися продовження переговорного процесу з розблокування будівлі Донецької ОДА. Про це повідомили у пресс-службі "Батьківщини".

Лідер "Батьківщини" перебувала сьогодні у Донецьку з 17.30 до 22:00.

Перед цим у Дніпропетровську Тимошенко зустрілася з учасниками автопробігу "Схід і Захід разом", який стартував у Дніпропетровській області, та відвідала с.Березнуватівка, де жив герой Небесної сотні Сергій Нігоян.

Як зазначила Тимошенко, учасники автопробігу - члени громадської організації "Батьківщина молода", партії "Батьківщина", прихильники Тимошенко - проїдуть невеличкими містами та селищами, де також жили учасники Майдану та герої Небесної сотні.

"Такі села та міста, де народилися всі, хто сьогодні у Небесній сотні, вони мають стати нашою українською Меккою, нашим святим місцем, куди потрібно їздити для того, щоб відновити віру, пам’ять, помножити силу", - зазначила Тимошенко.

"Все, що було до Революції гідності - це були надії, а все що після революції – це можливості, які ми маємо зробити реальністю", - додала вона.