Тимошенко проти повернення до Конституції 2004 року?

indexОдразу кілька джерел повідомляють, що Юлія Тимошенко наполягає, щоб “Батьківщина” вийшла з переговорного процесу та не голосувала за повернення до Конституції 2004 року.

За словами нардепа Віктора Балоги, на засіданні фракції “Батьківщини” Сергій Власенко зачитав листа від Юлії Тимошенко з відповідними вимогами.

“З трибуни ВР говорять про одне, а на засіданні фракції “Батьківщини” Власенко зачитав такого листа, не важко здогадатися від кого: за повернення до Конституції 2004 року “Батьківщина” голосувати не повинна; негайно виходити з переговорного процесу; готуватися до дострокових виборів президента. Кандидата поки не оголошено”, – написав Балога на своїй сторінці у Facebook.

На думку політика, такі пропозиції Тимошенко – це чисто російський сценарій.

"Нам потрібно те, що вимагає український народ – повернення до Конституції 2004 року. Бо такі пропозиції з боку ЮВТ явно не дають можливості одній з фракцій себе почувати не ошуканою, напередодні прийняття важливих рішень", - написав нардеп.

Схожу інформацію поширив журналіст Мустафа Наєм. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Верховна Рада мала б цього тижня повернути Україні Конституцію 2004 року і зробити її парламентсько-президентською республікою. Зараз нардепи проводять наради.

Джерело:  Телеканал новин "24"