Тимчук радіє щасливому 13 місцю у списку “Народного фронту” та впевнений у проходженні у Раду

imagesДрузі, за підсумками сьогоднішнього з’їзду партії «Народний фронт» моє місце у виборчому списку – щасливе 13-е. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив військовий експерт і тепер кандидат у народні депутати Дмитро Тимчук.

Вчора в неформальній обстановці поспілкувалися з членами Військової ради «Народного фронту». Можу запевнити: у бойових комбатів є чітке розуміння необхідності реформи силових структур (ще б пак: всі недоліки нашої армії і структур МВС вони з лишком відчули на собі на передовій).

Накидали список першочергових питань: про кадрах в збройних формуваннях, долю добровольчих батальйонів, вдосконалення системи забезпечення, «антикорупційний моніторинг» в ЗСУ та МВС, системи підготовки особового складу та населення (кадри для теробороны). Стратегічні питання – з прицілом на нову Стратегію національної безпеки та Військову доктрину: зброю стримування, військова реформа, Сили спецоперацій, територіальна оборона, створення бази партизанської війни і пр.

На початку наступного тижня буде перше засідання Військової ради. Роботи попереду - по горло. Впевнений: при будь-якому розкладі, потрапимо ми в Раду чи ні - хоча я впевнений, що потрапимо))), ця робота не буде незатребуваною. У нас зараз є унікальна можливість зробити висновки з помилок і з'єднати власний безцінний досвід т.н.АТО з світовим. Не можна її втратити.