Путін планує перетворити Донбас у нове Придністров’я – Тимчук

1План Путіна – це яскраво виражений план позбавлення України Донбасу і перетворення останнього в нове Придністров’я. Так у своєму Facebook керівник Центру військово-політичних досліджень, представник групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук прокоментував “план Путіна” щодо вирішення конфлікту на Донбасі.

“Путін розповів про своє «мирному плані»: відвести українські війська, припинити вогонь, жодним чином не заважати терористам під прикриттям російських військ облаштовуватися на захоплених територіях. Коротше, план Путіна – це яскраво виражений план позбавлення України Донбасу і перетворення останнього в нове Придністров’я. Про що ми говорили вже не раз”, – зазначив Д.Тимчук.

Крім того, керівник Центру військово-політичних досліджень зазначив, що складається дивна картина.

"Путін повсякчас кидає дивовижні заяви, а за ним бігає Пєсков і пояснює, що Путіна неправильно зрозуміли. Так було зі «взяттям Києва за два тижні», так було сьогодні з заявою про «домовленості про постійне припинення вогню на Донбасі».

Я так розумію, у Путіна від радості за окупацію Криму відбулися незворотні зміни в психіці - такий собі різновид афазії. У нього явно порушені мозкові механізми мовної діяльності, - він чітко і виразно говорить одне, але має на увазі при цьому щось прямо протилежне", - написав Д.Тимчук.

Він також порадив "хлопцям з Кремля", терміново знайти своєму босові нейролінгвіста.

"А то ж шкода дядька. І залишається загадкою, як Пєсков розуміє те, що хотів сказати Путін. Напевно, гад, призвичаївся думки господаря читати", - додав Д.Тимчук.