Тихановська заявила про свою перемогу на виборах президента Білорусі

Світлана Тихановська. Фото з відкритих джерел

Кандидат у президенти Білорусі від опозиції Світлана Тихановська не визнає офіційних попередніх результатів голосування і впевнена, що перемогла на виборах 9 серпня.

Про це Світлана Тихановська заявила сьогодні на журналістам, повідомляє ТАСС.

“Звісно, ми не визнаємо. Отримані нами дані не співпадають з тими, що були озвучені”, – заявила Тихановська про різні дані екзитполів опозицій і ЦВК Білорусі.

За словами Світлани Тихановської, дані екзитполів вказують на їх перемогу у виборах президента Білорусі і колишній владі слід подумати зараз про мирну передачу влади.

За словами Тихановської, вона не сподівалась, що влада Білорусі піде на силовий розгін акцій протесту ввечері 9 серпня.

“Ми – за мирні переміни. Влада зараз повинна подумати, як мирним способом передати цю владу. Зараз у них єдиний спосіб – це насилля по відношенню до мирних людей. Ми будемо робити все, щоб такого більше не повторилось”, – цитує Тихановську російське видання РИА Новости

Читайте також: Водомети і ґумові кулі: на тлі заяв ЦВК про перемогу Лукашенка в Білорусі почався наймасовіший в країні протест (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, за попередніми даними ЦВК Білорусі, перемогу у першому турі президентських виборів з 80% голосів виборців здобув Олександр Лукашенко. У Тихановської, за даними ЦВК, – 9,9% голосів.

Читайте також: З’явились дані про загиблого внаслідок силового розгону протестів у Білорусі (Відео)

Опозиція заявила, що їх екзитлоди свідчать пр опротилежне. Маосві акції протесту, що почались в містах Білорусі ввечері 9 серпня, білоруська влада взялась розганяти за допомогою водометів, шумових гранат і ґумових куль та масових арештів. За останніми даними, затримано в Білорусі від вечора 9 серпня близько 3 тисяч учасників протестів. Проти них порушені кримінальні справи.

Читайте також: Президент України зробив заяву через події у Білорусі