“Ти чому не сказала, що тобі вже тридцять? – з наїздом запитав Тимур

Фото ілюстративне
Шанувальник дізнався мій вік і сказав, що нам не по дорозі – йому потрібна дружина молодша. А мені всього 29 років!

Не можу прийти в себе після невдалого побачення. У нас воно було п’ятим за рахунком. Кіно, кафе, прогулянка на теплоході, катання на конях та романтичну вечерю в ресторані.

На вечері і вилізло справжнж лице, мого колишнього залицяльника. Напередодні вечері я додала його в друзі в соцмережі і ми половина ночі переписувалися.

У шлюбі була, дітей немає, є авто і студія, батьки допомогли купити. Цілком симпатична, господарська, що не гуляща – з відносин невдалий досвід на другому курсі інституту.

Я передбачала, що на шлюбному ринку наречених виглядаю досить виграшно.

В ресторан Тимур прийшов без квітів. Перший раз. До цього букет був обов’язковим атрибутом. Він сів навпроти і з усмішкою на мене втупився.

– Щось трапилося? – поцікавилася я.

– Сталося. Ти чому не сказала, що тобі тридцять? – з наїздом запитав він.

– Двадцять дев’ять. Тридцять через рік буде.

– Та яка різниця? Ти все одно стара. Я думав, що тобі двадцять два, три – максимум. Нам не по дорозі. Мені потрібна нормальна молода дівчина, яка народить мені здорових дітей. Ти під це визначення не потрапляєш.

Я втратила дар мови. Співрозмовник дивився на мене, як на настирливу муху. Стара я… Смішно! Для сорокарічного чоловіка, що працює автомеханіком і живе в орендованій квартирі, я стара!

Поки я приходила в себе, він встав і пішов. Дивна людина. Я йому говорила, що через рік буду відзначати тридцятирічний ювілей! Він тоді розсміявся, швидше за все, подумав що я пожартувала. Цікавий такий.

А питанням він не задався: звідки в такому юному віці, відразу після закінчення інституту, у дівчини машина і квартира? Таке буває, але рідко.

Мої думи перервав дзвінок подруги:

– Там якийсь ненормальний у тебе на сторінці гидоти пише!

Я відкрила додаток, на мене тут же посипався купу повідомлень про коментарі під фотографіями: «Стара!», «Кота собі заведи!»

Що дивно, написав він тільки під знімками з мого недавнього дня народження. Я відразу його заблокувала. Не полінувався ж, особисто прийшов на зустріч, щоб поглумитися.

Кошмар! А що він хотів? Самодостатню невинну дівчину, та таку, щоб на перше побачення приїхала на білосніжному коні? Все ж влаштовувало!

Увечері приїхала подруга, для моральної підтримки. Сказала, що Тимур просто неадекватний, на таких навіть ображатися гріх. А я ніяк не можу викинути його слова з голови.