Твори із золотого фонду людства у Тернополі виконає “Resonance” (Відео)

afisha-koncert-resonanseКонцерт камерного оркестру «Resonance» відбудеться у ПК “Березіль” сьогодні, 17 листопада. Початок – о 19 год.

– Репертуар колективу – не просто рок-музика, – розповідають організатори. – Це твори, які вже давно увійшли до золотого фонду людства, музика, створена найталановитішими людьми планети.

Читайте також. Тернопільські студенти-медики – серед найкращих на фестивалі «Пісня буде поміж нас» (Фото)

У програмі концерту твори: «Beatles», «Queen», «Nirvana», «Doors», «Scorpions», «Pink Floyd», «AC/DC», «Deep Purple», «Black Sabbath», «Guns N ‘Roses», «Red Hot Chili Peppers», «Bon Jovi», «Kiss», «Eagles», «Europe», «Led Zeppelin», «Rolling Stones».

Нагадаємо, музиканти гурту «Resonance» – викладачі консерваторії, музиканти філармонії, оперного театру, будинку органної та камерної музики з різних міст України. Формально колектив є камерною частиною симфонічного оркестру. Його також часто зараховують до рок-груп, хоча, по суті, «Resonance» не є ні тим, ні іншим.

Читайте також. Фото фортифікаційних пам’яток Тернопілля помандрують до Польщі (Фото)

До речі, на слухачів і глядачів чекають не тільки улюблені пісні у свіжому звучанні, а й авторський відеоряд на великому екрані.

Довідково. Квитки можна придбати у касі ПК “Березіль”. Вартість – 50-250 грн. Телефон для довідок – 53-31-14. Більше про музичний колектив – https://vk.com/resonance_ua.

Софія Левицька