Міністерство охорони здоров’я офіційно заявило про нові випадки підтвердженого коронавірусу в Україні (Відео)

коронавірус пробіркаСтаном на вечір 12 березня в Україні офіційно лабораторно підтверджено три випадки захворювання на коронавірус: до першого виявленого в Чернівцях 3 березня пацієнта з Covid-19 додалося ще два.

Як повідомило Міністерство охорони здоров’я України, 12 березня лабораторні дослідження дали позитивний результат на Covid-19 у двох громадян України.

Ці двоє – з різних регіонів країни.

“В Україні зафіксовано два нових випадки коронавірусної інфекції – у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області”, – проінформували у МОЗ.

У відомстві наголосили, що медики вживають всіх необхідних заходів щодо двох нових хворих на коронавірус.

“Пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування, проводиться робота з контактними особами, вони перебувають під наглядом медиків”, – запевнили в Міністерстві охорони здоров’я України.

Перший в Україні випадок коронавірусу Covid-19, нагалдали у МОЗ, був виявлений 3 березня у чоловіка в Чернівцях.

“Наразі його стан задовільний”, – повідомили в Мінохоронздоров’я.

Як повідомляють Факти ICTV, чоловік з Буковини, у якого 12 березня лабораторно підтверджений коронавірус, був госпіталізований ще 10 березня. Відомо, що з Італії повернулась його дружина, у якої сиптомів хвороби немає.

Жінка з Житомирщини з підтвердженим Covid-19 нещодавно повернулась із Польщі.

Більше про три підтверджені на вечір 12 березня випадки коронавірусу в Україні та про те, яких заходів вжила Україна для боротьби з розповсюдженням Covid-19 – у сюжеті Факти ICTV.