Туристам, які мандрують Тернопіллям на авто, допоможе інтерактивна мапа (Відео)

P9220028-nКуди поїхати, аби відпочити і щось цікаве побачити? На Тернопіллі це тепер можна дізнатися, не виходячи з Інтернет-мережі.

Інтерактивна туристична мапа Тернопільщини вже діє. Знайти її можна за посиланням «Тернопільщина туристична». Призначена вона здебільшого для тих, хто мандрує автомобілем.

До речі, на прес-конференції, присвяченій розвитку туризму в нашому краї йшлося не лише про це. Про плани влади у цьому напрямку – читайте згодом, в окремих публікаціях. Адже тема – варта уваги не лише фахівців, а й пересічних жителів області.

Читайте також. “Європейці повинні їздити ремонтувати зуби на Тернопілля”, – науковець Олена Дейнека (Фото, Відео)

Ідея такого проекту, розповів заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ТОДА – начальник управління розвитку туристичної інфраструктури Назар Яворський, зародилася вже давно. Основна мета карти – допомогти потенційним туристам у пошуку місцевих принад.

Мапа зроблена на основі карт Google. Вона демонструє культурні та природні пам’ятки Тернопільщини. Окрім того,  карта містить інформацію про готелі, бази відпочинку та заклади харчування. До кожного об’єкту додали фото, основну інформацію та контактні дані.

– Карту знайдете на сайті «Тернопільщина туристична». Треба зразу натиснути на ярличок «Туристична карта», і, власне, переходити вже до роботи з нею для формування індивідуальних маршрутів, – пояснює чиновник.

Читайте також. Туристичний паспорт Тернопілля – узагальнені дані про всі можливості краю (Фото, Відео)

Для зручності карту можна переводити в різний формат. «Родзинкою» карти є те, що, знаючи лише перші букви з назвою об’єкту, можна вільно ввести їх, і побачити перелік тих об’єктів, які дуже схожі за назвою. Тож все, що шукаєте, відразу знайдете.

– Карта створена таким чином, що можна задавати маршрути з одного пункту в інший. Наприклад, якщо хтось зупинився в якомусь конкретному готелі і хоче відвідати те чи інше місце, він може на цій карті задати маршрут, – додає пан Яворський. – Він отримає оптимальний маршрут. На ньому буде видно, що можна відвідати ще.

Наразі на карту вже нанесли близько сотні об’єктів. Утім, робота триватиме. Мова карти – поки що лише українська. У планах – англомовна версія.

Софія Левицька