Турчинов назвав головний ресурс, завдяки якому Україна переможе агресію Путіна (Відео)

Росія не зможе перемогти Україну під час військової агресії завдяки українським військовим та добровольцям, які стануть на захист України. Саме ці люди є найціннішив ресурсом, завдяки якому Україна переможе агресію Путіна.

Про це екс-Секретар РНБО і виконувач обов’язків Президента України у 2014 році Олександр Турчинов заявив в інтерв’ю “Радіо Свобода

“Головний наш ресурс – те, чого немає у Путіна: це люди, які готові захистити свою країну. За час війни прийняло участь у бойових діях понад 200 тисяч людей, які сьогодні складають наш золотий резерв. Це не просто резервісти, це – воїни, які мають бойовий досвід, люди, які захистили країну у 2014 році, люди, які у випадку критичної ситуації зроблять це знову… У Путіна потужніша армія, ядерна зброя, але у нього немає такого мотиваційного ресурсу, який є у наших захисників України. А на війні це дуже важливо. Це принципова річ”, – підкреслив Турчинов.

На думку екс-Секретаря РНБО України, відкитою передислокацією підрозділів армії РФ під кордони нашої країни Путін наразі намагається залякати Україну та світ.

"Його дії сьогодні – це більше демонстративна формула. Ви ж розумієте, коли готується реальна військова операція, то війська приховано перекидаються", - зазначив Турчинов.

Тому, на думку Ткрчинова, Україні і її західним партнерам треба зараз зробити все, щоб Путін не вирішив таки піти на нову ескалацію конфлікту з Україною.

Більше - у повній версії інтерв'ю Олександра Турчинова "Радіо Свобода".