Турчинов дав доручення розглянути можливість розпуску фракції КПУ

1Спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов доручив регламентному комітету Ради визначити законність роботи фракції Компартії України. Про це Турчинов заявив під час пленарного засідання парламенту.


Соотв6етсувующее рішення Турчинов прийняв після звернення народного депутата з фракції “Удар” Павла Розенка з трибуни Верховної Ради, який запитав, чому фракція Компартії досі працює в Раді, тоді як Луганське відділення цієї партії перейшло на бік сепаратистів.

“Ми вимагаємо від вас, згідно з регламентом і законами України, оголосити про розпуск фракції КПУ або ж пояснити, на яких підставах це досі не зроблено”, – звернувся Розенко до спікера.

У свою чергу, Турчинов відповів: “Я даю доручення регламентному комітету дати роз’яснення або пояснення чому досі такого рішення не прийнято”.

Зазначимо, вчора низка ЗМІ повідомили, що фракція Комуністичної партії в Луганській обласній раді у повному складі перейшла у парламент самопроголошеної Луганської народної республіки. Про це нібито заявив керівник фракції Олександр Андриянов КПУ в Луганській облраді. Разом з тим лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко спростовує цю інформацію, заявивши, що це особиста думка Андріянова.