Тука пояснив, навіщо Путін видав третій указ про надання українцям паспортів РФ

Георгій Тука
Георгій Тука

Екс-глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука:

Президент Росії Володимир Путін поширив дію “спрощеної процедури” отримання російського громадянства на всю територію Донецької та Луганської областей.

Таке рішення не є неочікуваним для нас.

Що це означає?

По-перше, це – вагомий інформаційний привід!

По-друге.

Люди, які займаються спеціальними операціями, вживають термін “мітити територію”. Цей прийом широко використовується по всьому світу і не є якимось ноу-хау. Ще в 2014-му році, захоплюючи будь-який населений пункт, бойовики вивішували свої “прапори” не тільки на сільських чи міських радах – на стовбах, на ліхтарях, на парканах… Так само діяли і наші захисники, звільняючи населені пункти від російських найманців.

В 2014-му році в Києві працівниками СБУ була викрита група молодих покидьків, які за винагороду хотіли на Олімпійському стадіоні під час футбольного матчу запустити дрон з прапором, так званої, “ДНР”.

На День Контситуції у Донецьку з”явився український прапор та з гучномовців пролунав Гімн України.

Все це і є та сама “мітка територій”: “ми тут, ми є, ми нікуди не зникли”,

В Північній Ірландії, наприклад, сторони ще й досі дуже активно для “міток” використовують різного роду графіті на стінах будинків!

Поширивши дію “спрощеної процедури”, Путін поставив свою “мітку”: “Мы помним о вас”.

По-третє.

Цей крок абсолютно відповідає тим тезам, які постійно втлумачують в голови українців ватажки ОРДЛО, які в публічних виступах не припиняють вільну територію Луганщини та Донеччини називати не інакше, як “территория молодых республик, временно оккупированная Украиной”.

До речі, величезна помилка тих наших громадян, які дослухаються до пропаганди Медведчука, вважати, що питання “широкой автономии” стосуються виключно до окупованої частини Донбасу! Ворог завжди веде мову про ВСЮ територію Донецької та Луганської областей!

Що далі?

Вважаю, що, в тому випадку, якщо Росія не побачить прогресу в реалізації “мирного плану Медведчука-Путніа”, Кремль буде покроково поширювати дію цієї “спрощеної процедури” й на інші регіони нашої Країни. Наприклад, долучивши до переліку “осчастливленных” Харківщину чи Херсонщину, поширюючи візуалізацію, так званого, “русского мира”.

Джерело – блог Георгія Туки