Тука пояснив, чому Росія зараз не піде на поступки у питанні звільнення українських полонених

Тука на синьому фоні КПУкраїнських полонених на Донбасі і політв’язнів у РФ Росія цинічно використовує у своїй брудній політичній грі, тому звільняти їх найближчим часом не збирається.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

Він нагадав, що на початку війни на Донбасі обмін полоненими був швидким і часто відбувався на рівні командирів невеликих підрозділів, та згодом цей процес під свій контроль перебрала Росія і довела його до найвищої стадії цинізму.

“Приблизно в середині 2015-го року росіяни почали процес звільнення/обміну заганяти під свій контроль, усуваючи від нього “польових командирів”. І з того моменту наші бранці перетворились на складову “політичного процесу”. Доходило до того, що росіяни ставили “господарські вимоги”: якщо хочете звільнити – дайте електроенергію, включіть воду, відведіть свої підрозділи… Сьогодні ми є свідками піку цинічного використання полонених в якості “політичного товару”, – написав заступник українського міністра.

Читайте також: Тука про нові Мінські ініціативи: «Навіть у кошмарному сні собі не можу уявити»

Георгій Тека певен, що найближчим часом, принаймні до кінця парламентської виборчої кампанії в Україні, Росія на поступки в питанні обміну полоненими і звільнення українських політв’язнів не піде, оскільки Путін буде намагатись допомогти своєму куму – Віктору Медведчуку.

“Путіну потрібно завести в Раду якомога більшу кількість депутатів під прапорами “За життя”, аби потім тиснути на українську владу зсередини – з парламенту. Тож, на жаль, я не бачу передумов для звільнення в найближчій перспективі. Хіба Медведчук злітає в Москву (в черговий раз) і звідти нам показово видадуть невеличку групу полонених під гаслом: “Віктор Медведчук домовився!”, “Віктор Медведчук звільнив!” – пояснив позицію Росії щодо обміну полоненими заступник міністра з питань тимчасово окупованих українських територій.

Читайте також: «Хіба Медведчук злітає в Москву», — Тука пояснив, чому РФ не відпускатиме українських полонених (Блог)

One thought on “Тука пояснив, чому Росія зараз не піде на поступки у питанні звільнення українських полонених”

  1. КРЕМЛІВСЬКІЙ ПУЙЛО ЧЕКАЄ ПАРЛАМЕНСЬКИХ ВИБОРІВ І ОЦІНИТЬ РОЗКЛАД ПАРЛАМЕНТУ ЯКЩО НА ЙОГО КОРИСТЬ ТО ВІН БУДЕ ДАЛІ ВСЕРЕДИНІ РОЗШАТУВАТИ УКРАЇНУ А ЯКЩО НЕ НА ЙОГО КОРИСТЬ ТО ПІДЕ НА ЕКСКАЛАЦІЮ НА ФРОНТІ А МОЖЛИВО НА ІНШИХ УЧАСТКАХ КОРДОНУ МОЛДОВА – ХАРКІВ – ЗАПОРІЖЖЯ – МАРІУПОЛЬ І ЗКРИМУ НА ОДЕСУ.ТАК ЩО ЙОМУ НІЧОГО ВІДПУСКАТИ НАШИХ МОРЯКІВ І ВІДДАВАТИ КОРАБЛІ ЩОБ ПОТІМ ДЛЯ НИХ НЕ БУЛО ПРОБЛЕМ.

Comments are closed.