ЦВК не визнає результати виборів до ВР на окрузі Вірастюка без рішення судів

Лідер довиборів до Верховної ради України по в/о №87 Василь Вірастюк. Фото -ФБ

Центральна виборча комісія прийняла протокол про опрацювання 100% голосів від Окружної виборчої комісії №87 на окрузі, де лідирує кандидат в народні депутати Василь Вірастюк. 

Однак чи визнавати такі результати довиборів на цьому окрузі, Центрвиборчком буде вирішувати після рішення всіх судів. Про це заявила у Фейсбук

“Вчора ОВК опрацювала 100% голосів. За попередньою інформацією 31,25% (15 076 виборців) проголосували за Василя Вірастюка. Сьогодні з такими даними Комісія прийняла протокол від ОВК для подальшого опрацювання. Наразі 24 справи щодо виборів на Франківщині розглядаються у судах”. – констатували в Центрвиборчкомі.

Читайте також: ОВК № 87 оточили спецпризначенці: голоси на довиборах у ВР досі рахують (Відео)

Там пояснили, що далі ЦВК "докладно опрацює отримані матеріали та встановлюватиме результати виборів з урахуванням остаточних судових рішень".

Читайте також: Через порушення на окрузі, де виграв Вірастюк, поліція відкрила 17 проваджень

"Дуже непрості вибори відбулися. Є багато порушень, наприклад, зникнення виборчих бюлетенів. Закликаємо правоохоронні органи якнайшвидше провести розслідування та притягнути до відповідальності порушників", - прокоментував ситуацію голова ЦВК Олег Діденко.

Читайте також: ЦВК назвала переможця довиборів у ВР по 87 округу. Розгляд скарг у суді триває (Відео)