ЦВК назвала переможця довиборів у ВР по 87 округу. Розгляд скарг у суді триває (Відео)

Фотоколаж – money.if.ua

Переможцем довиборів до Верховної ради України на 87 виборчому окрузі Прикарпаття Центральна виборча комісія назвала Василя Вірастюка. Його конкурент Євген Шевченко результатів виборів 28 березня на цьому окрузі не визнає і звернувся до суду. Третій кандидат у нардепи Руслан Кошулинський раніше заявляв про численні фальсифікації і пропонував визнати результати довиборів по цьому округу недійсними та призначити тут нові вибори до ВР.

За офіційним повідомленням ЦВК, Євген Шевченко програв переможцю виборів на 87 виборчому окрузі Вісилю Вірастюку 749 голосів. Шевченко заявив про зникнення щонайменше 500 голосів на його користь під час скандального підрахунку голосів, в ході якого на частині дільниць результати голосування були визнані недійсними. Шевченко звернувся до суду, де оскаржує рішення окружкому про перерахунок голосів на дільницях.

 

Читайте також: ОВК № 87 оточили спецпризначенці: голоси на довиборах у ВР досі рахують (Відео)

Як повідомляє ТСН, Окружний адмінсуд почав розглядати скарги кандидата в нардепи Шевченка. Дві з них суд уже розглянув на його користь, розгляд 6-ти відхилив.

Більше подробиць - у відео ТСН.