ЦРУ знайшло російського “крота” в офісі Зеленського – генерал Омельченко (Відео)

Паралельно з операцією української військової розвідки щодо “вагнерівців” Центральне розвідувальне управління США проводило спецоперацію з виявлення витоку інформації. В результаті цієї спецоперації ЦРУ знайшло російського агента в офісі президента України.

Про це генерал-лейтенант запасу СБУ, Герой України Григорій Омельченко заявив в ефірі телеканалу “Еспресо“.

За словами Омельченка, операція із затримання “вагнерівців” влітку 2020 року була важливою не тільки для України.

"ЦРУ разом із СБУ, Міністерством оборони, а також розвідкою Великої Британії та Туреччини брали спільну участь у проведенні цієї операції. Та важливо, що спецслужби та розвідслужби США, крім цієї операції, проводили також ще свою операцію. Я її умовно назвав "подвійне дно", або "китайська шкатулка", – сказав Григорій Омельченко.

За словами генерала СБУ, свою спецоперацію ЦРУ США тримало в таємниці, бо мало на меті  виявити, як  відбувається витік секретної інформації в офісі президента України.

"У тому числі, хто "зливає" і ту інформацію розвідданих, яку передають США Україні. Американці таки виявили, де витік інформації. Про цю операцію американців наші спецслужби не знали. Вони тільки знали, що проводиться операція для виявлення і вербування буцімто на роботу і у подальшому затримання так званих "вагнерівців". Все було розіграно, як по нотах, і все б вийшло, якби не була злита інформація", – відзначив Григорій Омельченко.

Читайте також: “Українська спецоперація” із затримання “вагнерівців”: всі подробиці скандалу (Відео)

Нагадаємо, йдеться про спецоперацію української розвідки із затримання 33 російських найманців-терористів, більшість з яких вчинили злочини на Донбасі.

Читайте також: “Я санкціонував”, – Порошенко про операцію спецслужб України з затримання членів ПВК “Вагнера” (Відео)

Про те, що віддав наказ про проведення цієї операції в кінці 2018 року, підтвердив п'ятий президент України Петро Порошенко.

Влітку 2020 року після наради в Офісі президента України Володимира Зеленського безпосередньо перед стартом операції через витік інформації операцію було зірвано. "Вагнерівців" під Мінськом затримали білоруські спецслужби і передали їх Росії.

Більше подробиць - у прямій мові генерала СБУ Григорія Омельченка у відео телеканалу "Еспресо".

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Док

Повний бардак!!!!

Останнє редагування 1 рік тому від Док