Цокання годинника допомагає жінці завагітніти, – вчені

im578x383-29335876.89124384Цокання секундної стрілки годинника збільшує бажання жінки одружитися і мати дітей.

Такого висновку дійшли вчені в результаті досліджень та експериментів.

Дослідження показали, що «Тік-так» годинника викликає у жінок бажання швидше вступити в шлюб та мати дітей. Адже коли жінка усвідомлює, що вона безплідна, вона вважає себе неповноцінною.

Дослідники запевняють, що бажання і здатність жінки до народження контролюються її внутрішніми біологічними годинниками. Таким чином, жінки підсвідомо асоціюють цокання годинника з втрачанням своєї родючості.

Американські дослідники провели два експерименти. В результаті першого досвіду з’ясувалося, який вік 29 чоловіків і жінок вважають більш прийнятним для створення сім’ї. Другий експеримент показав, якими якостями, на думку чоловіків і жінок, повинно володіти подружжя.

В опитуваних також цікавилися матеріальним станом їхньої сім’ї у дитинстві. Дослідження показали, що жінки, статок яких у молодому віці не був великим, більше піддаються впливу звуку годинника. Цокання секундної стрілки викликає у них бажання народити дитину раніше.

Читайте також. Вживання семи горіхів мигдалю на день може покращити якість сперми – вчені

У чоловіків же інша історія: як з’ясувалося, цокання годинника жодним чином не впливає на їхнє бажання і прагнення до створення сім’ї. Матеріальний стан чоловіка і його прагнення до влади у цьому випадку також не має для них надто великого значення.

«На відміну від чоловіків, які здатні сприяти народженню дітей до глибокої старості, жінки втрачають здатність до зачаття в період менопаузи. Тому тонкі натяки секундної стрілки про час, який спливає, можуть слугувати панічним сигналом загрози репродуктивного потенціалу жінки», – пояснили вчені.

Джерело: DailyMail